Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Polecamy

Promocje

Producenci

Materac Ergox Life S80

Materac Ergox Life S80 Powiększ do pełnego rozmiaru
Poleć ten produkt znajomym:

1 439,20 zł

Obniżka!

-20%

1 799,00 zł

Opcje produktu
Rozmiar materaca
80x200
 
 
90x200
 
 
100x200
 
 
120x200
 
 
140x200
 
 
160x200
 
 
180x200
 
 
  ilość:   

 

 

 

Materac Ergox Life ma wysoką 75kg/m3 gęstość pianki, która redukuje nacisk na ciało i przynosi więcej komfortu.

 

Materac Ergox Life idealnie dopasowuje się do kształtu ciała niezależnie od masy, kształtu ciała i wzrostu użytkownika. Leżenie na nim powoduje uczucie lekkości, co zapewnia optymalne rozłożenie nacisku ciała na materac, oraz zapewnia optymalne anatomiczne ułożenia ciała.

Charakterystyka techniczna.

A) Viscoelastic HD75 Senso-Tech 75kg/m3 , 8 cm o wysokiej gęstości.

B) Support HR35-HR35 (wysoka odporność) gęstość 35kg/m3, grubość 13 cm,pianka ta ma bardzo wysoki  współczynnik wytrzymałości wysokiej trwałości.

C) Wszyty pas ochronny 3d. zapewniający przepływ powietrza.

D) Zewnętrzna górna część materac, zdejmowalna do prania jest ,wykonana z miękkiej i wygodnej tkaniny sensitive, , ponadto po bokach został wszyty pas z tkaniny 3d , zapewniający wentylację w materacu. Funkcja pokrowca Lato/Zima co pozwala uniknąć uczucia ciepłoty od materaca w ciepłe letnie noce

 

Pianka z pamięcią firmy ERGOX jest rewolucyjnym produktem za którym stoi zaawansowana  technologia, śpiąc na  piance viscoelastycznej poprawia się krążenie krwi, zmniejszamy ruchy ciała podczas snu,redukujemy nacisk ciała.

Nasza pianka posiada właściwosci przeciw alergiczne oraz przeciwbakteryjne,produkt posiada strukturę otwarto komórkową, która pozawla na swobodny przepływ powietrza,co zapobiega gromadzeniu się wilgoci.

 

Gwarancja jakości.

Nasze produkty są rygorystycznie testowane  w celu zapewnienia jakości tkanin, wytrzymałości rdzeni materacy,do solidności wykonania przyczynia się dbałość o każdy szczegół wykończenia materacy.

Pianki Ergox posiadaja certyfikaty  instytutu AIDIMA oraz IBV, zaświadczające o gęstości pianki oraz jej wytrzymałosći,Normy UNE EN ISO 845,UNE EN ISO 1856, I UNE EN 1857, ponadto posiadamy certyfikat jakościISO 9001 ERGOCHECK.

 WWW.ERGOX.EU

 

Na wklad  naszych materacy udzielana jest 5-letnia gwarancją .